Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
6412320
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Josef
to Jonáš:

"C" Zajímavosti Brodska:
Fotografie zajímavostí ať přírodních, stavebních, historických,... Atmosféra míst, vzácné památky, turisticky vyhledávané lokality, místa opředené pověstmi... z měst, ale i okolí Brodů.
Jonáš
Myslím, že přehrada Sedlice (Humpolecko), údolí Doubravy, most na Bílku (Chotěbořsko) určitě nejsou Havlíčkobrodsko. Totéž Kozákov je Turnovsko a ne Železnobrodsko. Páni fotografové by se měli občas podívat do mapy. Za správné území bych považoval např. správní území daného Brodu.
Stan
Tady je spousta krásných fotek, s pozdravem!
Vícovský
V Českém Brodě se nezobrazují všechny fotky ? Děkuji
Stanislav Novotný
Fotky jsou na web nahrávány postupně, třídí se ještě ručně do jednotlivých měst. Proto se na webu neobjeví hned po nahrání a odeslání fotografií do soutěže.
Jaroslav Benák
Existuje plakát na soutěžní rok 2021?

Díky za poslání. Benák // benakcv@seznam.cz
mazza
NICE PICTURES
Vladimir Skuta
Dobry den, chtel bych se zeptat kdy bude vyhlaseni souteze Brody v Brode 2020?
Stanislav Novotný
Dobrý den, vyhlášení soutěže bude v polovině listopadu, datum bude ještě upřesněn. Fotografie lze přihlašovat do konce září. Mějte se pěkně.
Katerina Mahdakova
Dobrý den,
při vkládání nových soutěžních fotografií se mi v kategorii pořád nabízí předchozí téma Urbex. Bude, prosím, změněno na aktuální téma Koronavirus? nechci to tam zatím nahrávat, aby se to špatně nezařadilo do kategorie. děkuji :)
Stanislav Novotný
Dobrý den, již bylo upraveno :-)
Petrossaa
Bude i další ročník?
Stanislav Novotný
Dobrý den, 15. 5. 2020 byl vyhlášen nový ročník soutěže, nově bylo zařazeno téma Období koronaviru. Těšíme se na Vaše fotografie Brodů.
Karel
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kdo fotografie hodnotí? Jsou to nějací erudovaní lidé (profes. fotografové, lektoři fotografie ...)? Děkuji za odpověď.
Stanislav Novotný
Dobrý den, porota se skládá ze zástupců jednotlivých měst, většinou se jedná o vedoucího odboru kultury. Porota má svého předsedu, který fasciluje celý proces hodnocení. Tento předseda je, jak uvádíte, vždy buď profesionální fotograf nebo člověk vzdělaný v oboru.
Igor
Těším se na krásné fotografie v roce 2019 :-)
Franta
Souhlasím, fotografie kde není zřejmé zda jsou z uvedeného Brodu neodpovídají zadání soutěže a vyřadil bych je !
Linda
Budou někde fotky z vyhlašování soutěže? Děkuji
Cony
Vybrané vítězné fotografie jsou výsměchem všem kvalitním fotografům, kteří svoje fotografie do soutěže zaslali.Proč zvítězila za HB fotka\"Hodnocení lovu\"? Co je na ní tak hezkého? V soutěži za toto město je mnoho jiných, hezčích fotografií.Snad proto,že autor je otcem jedné z členky hodnotící komise?
Fotograf
Krásné fotky, zajímavá soutěž, jen je mi
divné, že za Český Brod vyhrála fotka, která vůbec není v soutěži. (jinak stejná autorka vyhrála všechny dosavadní ročníky).
italia
Would be nice for everyone.
italia
i agree wit section for fulfilled wishes.
kinsei
thanks for sharing the infos here!
Ivan Kuželka
Doufám, že to bude každoroční akce.
Mirka
Dobrý den,
je velice hezké že jste prodloužili termín na zasílání fotek až na 7.8. V době dovolených na to lidi pozapomněli.
Bohužel kdo to nechal na poslední chvíli jako já měl smůlu, jelikož jste měli 7.8. min. od 21.15 výpadek na emailu a nešlo fotky doručit. :-( Nevadí, ostatním zúčastněným přeji hodně úspěchů.:-) S Pozdravem M.Michalíková
Otto Škvor
:-)Velice pěkné stránky určitě se zůčastním této fotosoutěže:-D
Stanislav
Těším se na velice krásné fotografie
Pravidla soutěžePřihláška